Свято 1 вересня в Миколаївській ЗОШ № 47

1 вересня школа радісно зустріла на шкільному подвір’ї своїх учнів та батьків, всіх гостей на урочистому заході, присвяченому Дню Знань  та святу Першого дзвоника.

Наша школа – дружна дитяча країна, і кожен з її мешканців – особливий і неповторний. Тому наша країна – різнокольорова. Шкільна родина має свої традиції. У кожної класної родини є своя відзнака – родинні різнокольорові галстуки, які символізують єдність дітей, вчителів і батьків. Вектором нашої тристоронньої угоди є вислів: «Батьки, діти, вчителі – одне ціле». Кожного року ми приймаємо до нашої шкільної родини поповнення – першокласників, яким старшокласники пов’язують родинні галстуки.

Є ще одна традиція в нашій школі – за добрим народним звичаєм зустрічати дорогих гостей хлібом-короваєм та благословляти батьківським благословенням дорогих донечок і синочків житом-пшеницею,  засіваючи їхні голівки, немов нивку, щоб зростали у школі сповнені зернами знань і вмінь.

І ось настала найурочистіша мить свята. Озвався своїм лунким голосом перший шкільний дзвінок і сповістив про початок нового навчального року.

Свято для першокласників продовжилось у формі квесту. На території школи діяли осередки творчості: «Моя квітуча Україна», «Творча майстерня», «Юні дослідники», «Руханка», кожен з яких був наповнений креативними, цікавими, творчими завданнями, іграми, руханками.