У Миколаєві тривають приготування до проведення НМТ: важлива інформація для учасників і мешканців міста

У період з 2 по 25 червня 2025 року на базі семи закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва проходитимуть зовнішні вступні випробування у формі національного мультипредметного тесту (НМТ). Цей тест – обов’язковий етап для вступу до закладів вищої освіти у 2025 році.
📍Пункти тестування розміщено на базі таких закладів освіти: ліцей імені Олега Ольжича, ліцеї №19, 22, 28, гімназії №45, 50, 57.
🛡Безпека учасників – у пріоритеті
Організація НМТ відбувається з дотриманням вимог безпеки в умовах воєнного стану.
‼️У разі повітряної тривоги укриття у закладах освіти будуть відкриті виключно для учасників НМТ та працівників пунктів тестування.
Жителям та гостям міста рекомендується заздалегідь дізнатися про розташування найближчих укриттів – аби не створювати скупчення біля шкіл у разі тривоги.
📍Де знайти найближче укриття?
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради підготувало перелік укриттів, розташованих поруч із пунктами тестування. Зокрема:
Миколаївський ліцей імені Олега Ольжича:
-просп. Корабелів, 4 А (ЗДО №111);
– просп. Корабелів, 12 Г (МЛ №58);
Миколаївський ліцей №19:
-вул. Кузнецька, 21 (НПУ);
Миколаївський ліцей №22:
-пров. Радіо, 4/6У (ЗС №52080);
-просп. Центральний, 22 Б/2 (ЗС №52086);
-просп. Центральний, 24У (ЗС №52078);
-просп. Центральний, 22 (НПУ).
Миколаївський ліцей №28:
-просп. Богоявленський, 36У (ЗС №52257);
-просп. Богоявленський, 38У (ЗС №52259);
-вул. Космонавтів, 60У (ЗС №52252).
Миколаївська гімназія №50:
-вул. Китобоїв, 3 (МГ №11);
-вул. Китобоїв, 14 А (НПУ).
Миколаївська гімназія №45:
-вул. Космонавтів, 75У (ЗС №52240);
-вул. 4 Повздовжня, 72У (ЗС №52242).
Миколаївська гімназія №57:
-вул. Лазурна, 48 (МЛ №55).
Повний актуальний перелік захисних споруд оприлюднено на сайті Миколаївської міської ради https://mkrada.gov.ua/shelters/
📌Інформація оприлюднена на виконання доручення першого заступника міського голови згідно з протоколом місцевої комісії з питань ТЕБ і НС №7 від 9 травня 2025 року.