Група «Dream Team» посіла ІІІ місце на міжнародному фестивалі «Feel the Beat dance weekend»

Танцювальна дівоча група «Dream Team» (керівник Тотонь О.М.) «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Юність Прибужжя» Палацу творчості учнів дебютувала на щорічному міжнародному фестивалі «Feel the Beat dance weekend» у м. Київ. Танцювальний фестиваль зібрав на своїй платформі понад 5000 учасників зі всієї України та зарубіжжя у різних вікових категоріях і за різними танцювальними стилями.

Ми вітаємо наших дівчат та їх наставника з ІІІ місцем у номінації «Jazz/Modern» віковій категорії Kids (7-11 років).

Успіхів та нових перемог!

79 переможців міської олімпіади з біології

8 клас

№ п/пПрізвище та ім’я учняЗЗСОМісцеПІП учителя
1Лещенко РоманЗОШ №50ІУшакова Л.Б.
2Колісник ЯнаГімназія №4ІДьоміна О.В.
3Коновалова АнастасіяЗОШ №51ІІЛунгол А.О.
4Мунтянов НікітаЕкономічний ліцей №2ІІАксененко Т.М.
5Максимишин БогданЗОШ №51ІІЛунгол А.О.
6Сєркова ВалеріяАкадемія дитячої творчостіІІТарасенко Т.М.
7Андреєв ДмитроЗОШ №64ІІГарагуля Д.В.
8Алексешина ВарвараГімназія №4ІІДьоміна О.В.
9Корньова ВікторіяКласичний ліцейІІІСевастьянова С.І.
10Міхрін ЕдуардМуніципальний колегіумІІІДорошко Т.І.
11Мелашич НікітаАкадемія дитячої творчостіІІІТарасенко Т.М.
12Попова АннаЗОШ №40ІІІРябцева І.В.
13Пустякова ОльгаЗОШ №61ІІІДроботенко Н.І.
14Цимбаліст ЮліяЗОШ №52ІІІВелькова В.М.
15Товшанова ВікторіяЗОШ №11ІІІІгнатьєва І.І.
16Слесаренко ЛюбовГімназія №3ІІІКолесниченко Л.І.
17Федорченко АнастасіяЗОШ №19ІІІЛисенко Т.М.
18Тетеріна ЄлизаветаЗОШ №53ІІІМаксимова Л.А.
19Вовк МартаГімназія №41ІІІТерещенко Т.М.
20Франович ЯрославаЗОШ №4ІІІЧернявська Л.П.
21Буштець МаріяЗОШ №61ІІІДроботенко Н.І.

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “79 переможців міської олімпіади з біології”

Вітаємо 29 переможців міської олімпіади з німецької мови

 

8 клас

Прізвище та ім’я учняЗЗСОМісцеП.І.Б учителя
1.Яковська ДіанаСЗОШ №22IIСаушкіна І.І.
3.Паукіс ДанилоМуніципальний колегіумIIСереденко Л.Е.
4.Бандура МаріяЗОШ №1IIIМовсесян А.Г.
5.Біль ДмитроЗОШ №19IМеркотош О.І.
6.Залуцька МаріяПерша українська гімназіяIIIЩербуль М.В.
7.Сімцева АлісаГімназія №2IКожущенко О.П.
8.Мукомел ЮлійГімназія №2IIIКожущенко О.П.
9.Норенко ВікторіяГімназія №41IIIРижова О.В.
10.Карамавров КирилоГімназія №4IIЄсипенко О.В.
11.Панченко Дар’яГімназія №2IIБандура В.А.

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “Вітаємо 29 переможців міської олімпіади з німецької мови”

100 переможців міської олімпіади з англійської мови

8 клас

№ п/пПрізвише та ім’я учня  ЗЗСО  Місце  П.І.Б. учителя 
1Канарська ЕвелінаГімназія №2ІБілик Д.В.
2Лютович ЮрійЗЗСО №22ІМохова М.І.
3Лейцишин ТимофійММКІКовалик І.М.
4Яновська ДіанаЗЗСО №22ІІПервова М.М.
5Урус Дар’яЗЗСО №22ІІМохова М.І.
6Коваленко ЮліяГімназія №2ІІДимова О.М.
7Федотова АлісаЗЗСО №22ІІГончарова І.О.
8Вовк ЮліяМорський ліцейІІЩепанова О.В.
9Гемешевський ДмитроМуніципальний колегіумІІКовалик І.М.
10Горбунов РоманЗЗСО №3ІІІТоцька О.М.
11Юотенко АнастасіяММКІІІКовалик І.М.
12Смугляков ОлександрЗЗСО №11ІІІШугай К.Ю.
13Черницька ОльгаЗЗСО №22ІІІЦарюк І.В.
14Олійник АнтонЗЗСО №45ІІІМаріогло І.Л.
15Дехтяренко СофіяПерша українська гімназіяІІІРудоманова О.Є.
16Кулакевич КатеринаЗЗСО №54ІІІІванова Є.Р.
17Кобзар КамілаЗЗСО №42ІІІБєляєва Г.О.
18Малахос ДмитроЗЗСО №53ІІІЮхименко Т.А.
19Федоров НазарАкадемія дитячої творчостіІІІКузноцова І.Д.
20Богданович ПолінаШкола-інтернат №4ІІІМацко О.В.
21  Воробйова МілєнаПерша українська гімназіяІІІКомпанієць С.В.
22Арутюнян СіранушЗЗСО №48ІІІБойко О.В.

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “100 переможців міської олімпіади з англійської мови”

Переможці турніру з кульової стрільби серед молоді Заводського району

6 грудня, до Дня Збройних сил України, на базі Вищого професійного училища №21 відбувся турнір  з кульової стрільби серед допризовної молоді загальноосвітніх навчальних закладів району. На змаганнях розіграли Кубок пам’яті воїнів АТО імені Віктора Ковальчука. / ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “Переможці турніру з кульової стрільби серед молоді Заводського району”

ІІІ місце у номінації “Арт-Клас”  на конкурсі з кулінарного мистецтва і сервісу «STAFF BATTLE»

Учні Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу посіли ІІІ місце у номінації “Арт-Клас”  на конкурсі з кулінарного мистецтва і сервісу «STAFF BATTLE», що проходив у рамках фестивалю «Миколаїв. Вінтажна кухня». Відвідувачами заходу стали професійні шеф-кухарі, кухарі, ресторатори, учні й студенти профільних навчальних та вищих навчальних закладів м.Миколаїв та Миколаївської області, директори операторів HoReCa, приватні підприємці, виробники продуктової та супровідної продукції, представники ЗМІ тощо. / ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “ІІІ місце у номінації “Арт-Клас”  на конкурсі з кулінарного мистецтва і сервісу «STAFF BATTLE»”

141 переможець ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи)

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “141 переможець ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи)”

70 переможців міської олімпіади з географії

8 клас   
 
Прізвище та ім’я учняЗЗСОМісцеП.І.Б. учителя 
1Слесаренко Любов Гімназія №3ІКосинська О.М. 
2Мацюта Анастасія ЗОШ №50ІІГончарова Т.М. 
3Калнін Ілля Класичний ліцейІІКремповська Т.Я. 
4Лодатко Олександр ЗОШ №19ІІШириян Д.Б. 
5Шеелевич АлесяГімназія №2ІІКорольова О.А. 
6Мунтянов Нікіта Економічний ліцей №2ІІШпіклірний І.В. 
7Вовк МартаГімназія №41ІІСлободян Т.Г. 
8Івченко Юрій ЗОШ №11ІІІЛеоненко К.Ю. 
9Франович ЯрославаЗОШ №4ІІІЧернявська Л.П. 
10Квасивчак Дар’яЗОШ №15ІІІБодарчук Н.В. 
11Туровцева Ксенія Гімназія №41ІІІСлободян Т.Г. 
12Савицька Софія Гімназія №2ІІІКорольова О.А. 
13Антоненко ТимофійЗОШ №28ІІІСимонова Л.В. 
14Широкова Євгенія Гімназія №4ІІІПолюхова О.Д. 
15Семенов Микита ЗОШ №15ІІІБодарчук Н.В. 
16Лещенко РоманЗОШ №50ІІІГончарова Т.М. 
17Павенський Павло Гімназія №41ІІІСлободян Т.Г. 
18Донцов ДмитроЕкономічний ліцей №1ІІІТроцик О.А. 
19Дмитрієва КатеринаПерша українська гімназіяІІІДжураєва О.В. 
20Купрієвич КаринаЗОШ №54ІІІСимоненко А.В. 

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “70 переможців міської олімпіади з географії”

Переможці міської олімпіади з економіки

10 клас
Прізвище та ім’я учняЗЗСОМісцеП.І.Б. учителя
1Сергунін ІванЕконономічний ліцей №2ІОсипова В.О.
2Прут ТетянаЗОШ №20ІІСбойчакова О.Т.

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “Переможці міської олімпіади з економіки”

126 переможців міської олімпіади з фізики

7 клас

№п/пПрізвище, ім’я учняЗЗСОМісцеП.І.Б. учителя
1Гільмутдінова ЕльміраГімназія №2ІСамойленко О.М.
2Гуртова ЮліяГімназія №2ІСамойленко О.М.
3Проценко ПавлоМуніципальний колегіумІДіордіца Н.О.
4Харченко Вадим Гімназія №3ІГуцул М.В.
5Терещенко МаксимЗОШ №57ІЗапорожець О.В.
6Чорний МихайлоПерша українська гімназіяІЦуркіна Т.В.
7Маркін НікітаГімназія № 2ІХорищко В.В.
8Забажанов ОлександрЗОШ №39ІІСвітюк Н.В.
9Першин ВладиславЗОШ №56ІІСтаматова Ж.О.
10Дубовенко ВладиславЗОШ №31ІІШепелєва О.В.
11Остапчук МаріяЗОШ №11ІІШаргородська Н.І.
12Єлісєєва Аліса ЗОШ №42ІІМостова Н.В.
13Сурма АннаЗОШ №51ІІДінжос М.О.
14Лавринець ДавидЗОШ №48ІІБазулько Є.П.
15Шаніна АнастасіяМуніципальний колегіумІІДіордіца Н.О.
16Чернозуб Дар’яЗОШ №34ІІДудник А.С.
17Бавольский МиколаЗОШ №56ІІСтаматова Ж.О.
18Асташов МикитаПерша українська гімназіяІІЦуркіна Т.В.
19Щербаков АндрійЗОШ №42ІІМостова Н.В.
20Сімашкевич Дар’я ЗОШ №39ІІСвітюк Н.В.
21Господаренко СергійЗОШ №50ІІКучма І.В.
22Рихальський МихайлоСЗОШ №22ІІПлатонов О.Ю.
23Клобудська СніжанаЗОШ №56ІІІСтаматова Ж.О.
24Фомін МстиславЗОШ №64ІІІБреус Н.Ф.
25Тимків МикитаПерша українська гімназіяІІІЦуркіна Т.В.
26Косигін ОлексійЗОШ №32ІІІРедик Т.Г.
27Нотич Дар’яЗОШ №40ІІІВолосюк В.С.
28Садовнича АнастасіяЗОШ №40ІІІВолосюк В.С.
29Чупрікова ЮліяЗОШ №11ІІІШаргородська Н.І.
30Касаткін АндрійЗОШ №6ІІІЄфремова О.А.
31Римбалович АртурГімназія №3ІІІГуцул М.В.
32Гермікова ДенізГімназія №2ІІІСамойленко О.М.
33Чернієнко ВолодимирЗОШ №34ІІІДудник А.С.
34Лукіянчук  АлінаЗОШ №17ІІІГубарєва І.В.
35Чебаненко ДмитроЗОШ №44ІІІЧесаліна Н.В.
36Руденко СофіяЗОШ №51ІІІДінжос М.О.
37Домчук ВеронікаЗОШ №7ІІІСерхіванова В.Ф.
38Бічук МикитаСНВКІІІЖук Г.В.
39Шульгін СергійЗОШ №28ІІІЯблуновська І.В.
40Чіркііна ВалеріяЗОШ №40ІІІВолосюк В.С.
41Чернишов КостянтинЗОШ № 48ІІІБазулько Є.П.
42Харченко ЄгорЗОШ №18ІІІСтуканова О.В.
43Кудрявцев ОлександрЗОШ №19ІІІ

Тімченко Е.О.

/ ПРОДОВЖИТИ ЧИТАННЯ “126 переможців міської олімпіади з фізики”