ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА

Нормативно-правова база
Освіта дітей з особливими потребами

 

Мережа інклюзивних класів і груп

2023/2024 навчальний рік

Станом на початок 2023/2024 навчального року у місті Миколаєві  суттєво збільшено мережу класів/груп для дітей з особливими потребами у порівнянні з минулим роком. У 12 відновлених закладах дошкільної освіти функціонує 45 інклюзивних груп (78 дітей). У 48 закладах загальної середньої освіти працює 288 інклюзивних класи (421 учень).Що потрібно, щоб у школі відкрили інклюзивний клас?

Для відкриття інклюзивного класу батькам потрібно звернутись із відповідною заявою до директора школи, надавши також висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. Керівник школи видасть наказ.

Проте, якщо це школа, яка ще не має досвіду інклюзивного навчання, ми радимо прийти в школу заздалегідь – ще до оголошення набору в перший клас. Це потрібно для того, щоб адміністрація та вчителі знали, що наступного навчального року їм потрібно буде прийняти учня з особливими освітніми потребами та встигли підготуватись, аби зробити навчання вашої дитини в школі комфортнішим.

редагувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *