Освітяни Миколаєва зібрались на традиційну серпневу колегію

21 серпня в міському Будинку вчителя відбулась розширена колегія з керівниками закладів освіти міста, яку традиційно організовує управління освіти міської ради.Цього разу – на тему: “Нові виклики – нові кроки освіти м.Миколаєва”. Як і зазвичай, напередодні першого вересня миколаївські освітяни підводили підсумки минулого навчального року та окреслювали основні завдання на наступний.

У роботі колегії взяли участь міський голова Олександр Сєнкевич, його перший заступник Володимир Криленко, начальник управління освіти Ганна Личко.

У своєму зверненні до педагогів мер зазначив:

– 2019 було визначено роком медицини, і ми приділяли розвитку галузі максимальну увагу. З міського бюджету виділено рекордну суму коштів на капітальний ремонт амбулаторій, зміцнення матеріально-технічної бази стаціонарів.  До прикладу, за рахунок субвенції з міського бюджету у сумі 20 млн.грн. оновлено рухомий склад карет швидкої допомоги обласного центру медицини катастроф. Приведені до ладу реанімаційні відділення, ремонт у яких не робили декілька десятиліть. Виконано змістовну роботу щодо впровадження сучасних інформаційних технологій у медичних закладах, що надасть можливість суттєво полегшити роботу лікарів, підвищити якість послуг для пацієнтів. Формуючи пріоритети формування бюджету на 2020 рік, я хочу, щоб акцент було поставлено на розвитку освітньої галузі та сфері житлово-комунального господарства, а саме – ремонті міських доріг.

Олександр Сєнкевич зауважив, що головне завдання міської влади – забезпечити умови для комфортного навчального процесу педагогів та їх вихованців. Освітяни зі свого боку мають приділяти увагу якості навчання – виявляти увагу, турботу, любов до кожної дитини, бачити в ній індивідуальність, вихувати її як особистість.

– Останнім часом в місті посилюються соціально негативні явища, зокрема, прояви вандалізму серед підлітків. які часто навіть не усвідомлюють або не розуміють усієї тяжкості власного вчинку. Це досить гучний сигнал суспільству щодо його завтрашнього стану. Якщо нині не втрутитися у процеси морального і духовного виховання прийдешнього покоління, то за декілька років це може стати практично незворотнім процесом. Саме тому навчання дітей культурі поведінки та повазі до рідного міста є сьогодні вкрай актуальним.

В своїй промові Ганна Личко детально проаналізувала діяльність усіх шкільних, дошкільних та позашкільних закладів міста в умовах реформування освіти. Зокрема, звернула увагу на застосування новітніх технологій в умовах створення нової української школи.

Вона зазначила, що 2018-19 навчальний рік був для освітян дуже напруженим і складним, але разом з тим змістовним і продуктивним.

Завершуючи свою промову, начальник міського управління освіти подякувала всім, хто доклав зусиль для підготовки навчальних закладів міста до нового навчального року та побажала колегам бути кращими у своїй справі.

– Дякую педагогам, які змінюються самі і змінюють світ навколо себе, – резюмувала Ганна Личко.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *