Обговорення актуальних проблем керівниками закладів освіти

25 жовтня 2019 року науково-методичним центром управління освіти Миколаївської міської ради на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 47 проведено педагогічний фрістайл з теми «М’які навички як складник формування цінностей особистості в умовах НУШ: управлінський аспект», в якому взяли участь  19 керівників закладів загальної середньої освіти.

Мета заходу була К-ВЗАЄМОДІЯ з визначення управлінських дій щодо формування функціональної грамотності особистості як запоруки її успішності.

Нетрадиційний початок зустрічі (фото на пам’ять у фото-зоні «ОСІННІЙ НАСТРІЙ», огляд виставок-поробок із природного матеріалу та фотовиставки  «Осінь у моєму місті») сприяли створенню затишної атмосфери для вільного та креативного спілкування між колегами.

Тарасова О.В., директор НМЦ ,запропонувала анонс-огляд педагогічного фрістайлу.
Презентаційний меседж «Non cholae sed vitae disscimus”: Ми навчаємо не для школи, а для життя»  зробила Моторна З.В., директор школи. Цікавим для присутніх було знайомство з асистентом вчителя Пахнюк В.С., яка акцентувала увагу га важливість інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами.

Динамічно пройшла інтерактивна бесіда «Soft skills – універсальні (соціальні) навички європейського рівня», проведена Романіченко І.В., методистом  НМЦ.

Учасники фрістайлу активно долучилися до гри сенсів «Інструменти для визначення персональних та командних цінностей», яку провела        Сливінська Т.О., керівник гуртка “Дорослішай на здоров’я.

Особливий інтерес викликала прем’єра творчого пошуку педагогів та учнів «Формування активної життєвої позиції підлітка засобами форум-театру», представлена Саєнко С.А., заступником директора з виховної роботи, та   шкільним театральним колективом «EMOTIONS» – призером міських та обласних етапів Всеукраїнського конкурсу театральних колективів «Світ надії Дивосвіт» (2016, 2017, 2018, 2019рр).

Систему роботи з проблеми «Тайм-менеджмент управлінської діяльності»  презентувала Кондратьєва Г.В., заступник директора з навчально-виховної роботи

Під час Фідбеку «Проблема по колу» (підбиття підсумків) керівники закладів освіти відзначили актуальність проблеми розвитку м’яких навичок особистості з метою її успішної соціалізації, реалізації завдання сучасної школи щодо формування функціонально грамотних людей, конструктивність  діалогу.

Присутні висловили слова щирої вдячності на адресу НМЦ, адміністрації  та педагогічному колективу школи за створення комфортних умов для проведення педагогічного фрістайлу, який спонукав вчитися, довчатися та перевчатися, щоб бути конкурентоспроможними в ХХІ столітті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *