![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/nggallery_import/sayt_5-2048x1536-620x310.jpg)
8 жовтня вихованці гуртка “Психологія творчої особистості та її самопізнання”, керівники Тісовська Я.О. та Ружелович О.М. взяли участь в обласному екологічному пленері “Моя Україна” та презентували роботу ландшафтного дизайну з природнього матеріалу “Будиночок феї”.
Чарівний будинок сховався у садку
Там зозуленька кує своє “ку-ку”
Придивись уважніше, подих затая
Не наче у чарівну казку завіта.
Привітним, теплим світом віконці зустрічають,
А двері відкривають і радо нас вітають.
І начебто запрошує у гості казка нас
А ми такі гостинні, що бережемо й вас!
Юннати робили чарівний будиночок у стилі ленд-арту, де використовували гілки дерев, картон, фарби, декоративний джгут. Прикрасили квітами, камінням та корою.
Учасники пленеру отримали дипломи та подарунки.