![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/188562689_1328826404179555_7430073292198352514_n-620x310.jpg)
У Дитячому Центрі позашкільної роботи Корабельного району м.Миколаєва (директор Тетяна ТУРЧАК) з ранку панувала атмосфера позитиву, бадьорості, здоров’я й енергії, попри те, що діти в закладі займаються з другої половини дня. Гучно і активно керівники гуртків брали участь в тренінгах, грали в дитячі ігри, малювали, танцювали на засіданні Школи педагогічної майстерності, яка мала тему: «Здоров’язбережувальні освітні технології як умова творчого розвитку ефективної діяльності вихованців в позашкільному закладі».
Своїм досвідом поділились педагоги Антоніна ШЕВЧЕНКО, Інна БІЛЯВСЬКА. Загальний тренінг з використання здоров’язбережувальних технологій у гуртковій роботі підготувала та провела методист Олена ЗГАДОВА.
Підсумовуючи засідання Школи педагогічної майстерності, присутні прийшли до висновку, що Дитячий Центр може по праву називатися здоров’язбережувальни м закладом!