![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/255734290_577100690246505_7411696575344293517_n-430x310.jpg)
У День української писемності та мови спільнота Миколаївської гімназії №36 традиційно писала ХХІ радіодиктант національної єдності. Ні карантинні обмеження, ні дистанційне навчання не завадило здобувачам освіти долучитися до всеукраїнської акції. Популярність радіодиктанту зростає щороку, адже це солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і берегли її для нащадків.