![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/1-620x310.jpg)
Учні Миколаївської школи №10 взяли участь у дитячому літературному конкурсі «На казкових вітрилах» і перемогли в номінації «Найкраща колективна казка».
Організатор конкурсу Інеса Завялова під час зустрічі з дітьми, яка відбулася днями, передала збірник авторських творів школярів «Райдуга казкових гам», де надрукована згадана казка та ілюстрація до неї, створена учнем школи.
Бажаємо юним талантам подальших творчих успіхів!