![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/Вітання-з-Новим-роком-1.jpg)
27 грудня 2018 року педагоги міської станції юних техніків у рамках заняття Школи педагогічної майстерності були запрошені на «педагогічне ток-шоу». Тема обговорення – «Тьюторинг як форма роботи з вихованцями».
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ