Карантин в Україні офіційно продовжено до 11 травня, але його закінчення не означає закінчення пандемії. Кардинальні зміни торкнули абсолютно усіх сфер і змусили переосмислити безліч речей навколо. Про адаптацію української освіти до нових умов в інтерв’ю порталу DW розповідає міністерка освіти і науки Любомира Мандзій.
Вона нагадала, що закладам освіти рекомендовано передбачити час для узагальнення матеріалу, який вивчався у період карантину. Це так звані коригуючі заняття – тобто додаткові уроки для пояснення тієї чи іншої теми.
Якщо епідеміологічна ситуація після можливого скасування карантину (11 травня) дозволить поновити навчання у школах, насамперед необхідно буде забезпечити відповідні умови у закладах освіти і лише тоді повертати учнів.
Також Любомира Мандзій наголосила на важливості взаємопідтримки у цей складний період.
Пані Мандзій додала, що МОН планує дещо змінювати у вимогах до педагогів та навчального процесу загалом.
За словами т.в.о. Міністра освіти і науки, з 1 вересня МОН буде мати нові нормативні документи, щоб система освіти могла реально реагувати на виклики, пов’язані з пандемією. Зокрема, вчителі будуть використовувати більше інструментів, технологій, що стосуються дистанційного навчання.
Джерело: https://vse.ee/dhn