![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/Dosvid-620x300.jpg)
Учителі-експериментатори Вовк Валентина Василівна, учитель початкових класів ЗОШ №50, та Швець Наталія Олексіївна, учитель початкових класів ЗОШ № 64, успішно презентували свій досвід на робочій зустрічі учасників регіонального експерименту з питань розвитку початкової освіти «Упровадження технології інтегрованого навчання в початковій школі на засадах ідей та положень Нової української школи», що відбулася у дистанційному форматі.