![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-05b3b88c63f9223ce927b21ae44870ba-V.jpg)
Сьогоднішній день порадував не лише сонечком, але й приємним сюрпризом!
До МЗОШ І-ІІІ ст.№ 57 ім.Т.Г.Шевченка завітав Борис Козир, щоб вручити Запорожець Яні, яка посіла І місце в конкурсі-квесті знавців англійської мови “English adventures”, сертифікат, що засвідчує оплату курсів англійської мови на цілий рік. Дякуємо щиро за подарунок і співпрацю!
До МЗОШ І-ІІІ ст.№ 57 ім.Т.Г.Шевченка завітав Борис Козир, щоб вручити Запорожець Яні, яка посіла І місце в конкурсі-квесті знавців англійської мови “English adventures”, сертифікат, що засвідчує оплату курсів англійської мови на цілий рік. Дякуємо щиро за подарунок і співпрацю!
![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-05b3b88c63f9223ce927b21ae44870ba-V-300x223.jpg)