![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/58662337_2502721333079854_529033305354403840_n.jpg)
Сьогодні, у часи бурхливого інформаційного буму, гостро постає питання: “Чи потрібно читати книги?” На це та інші питання учні МЗОШ № 57 імені Т.Г.шевченка відповідали в рамках Тижня дитячої книги «Диво, створене людиною».
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ