![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/59897175_291329335079103_7790047265841741824_n.jpg)
2, 3 та 6 травня відбулися 3 денні навчально-польові збори, заняття з основ медичних знань з учнями 11-х класів, які вивчають предмет «Захист Вітчизни» у 2019 році.
2 та 3 травня учні відвідали тренінговий центр Головного управління Національної поліції у Миколаївській області, де обласним військовим комісаріатом і кафедрою військової підготовки МНУ ім. В.О.Сухомлинського було організовано стрільбу з автомату Калашникова та навчально-тренувальні місця з різного виду бойової підготовки.
У рамках проведення зборів учні закладів загальної середньої освіти міста відвідали: військову частину А1080, морську авіаційну бригаду А1688, 299 бригаду штурмової тактичної авіації, де мали змогу ознайомитись із зразками військової техніки та побачити, в яких умовах проходять службу військовослужбовці строкової служби.