![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190527_103355-300x225.jpg)
Традиційно розпочав роботу ліцейський мовний табір. Темою цього року стали різноманітні ігри іноземною мовою. Учні 8 та 10 класів ознайомились із програмою табору, провели інтерактивне знайомство. Потім дітей чекали ігри на свіжому повітрі. Знання англійської мови, логічне мислення, взаїмопідтримку – все це продемонстрували учасники табору. Волонтерами у таборі стали студенти факультету іноземної мови, серед них випускники ліцею.