![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/07/etwinning-logo-DBB0CE7E45-seeklogo.jpg)
Вітаємо Бережного Сергія Васильовича, учнівський та педагогічний колективи Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради Миколаївської області з отримання європейської відзнаки eTwinning School Серед 192 000 європейських шкіл, які беруть участь у програмі eTwinning, дану нагороду отримали лише 2216 шкіл з усієї Європи. Серед них 36 українських шкіл, в Миколаєві – Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради Миколаївської області