![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-b56e94933fbfd4dd74876ad1fd056664-V-620x310.jpg)
У рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» 17 вересня у заклад завітали представники патрульної поліції Миколаївської області, щоб нагадати дошкільнятам правила дорожнього руху, головні правила для пішоходів і правила користування громадським транспортом, а також про безпечну поведінку поза межами ЗДО.
Поліцейські загадували загадки про дорожні знаки, транспорт, грали в гру «Будь уважний» і «Регулювальник». Та про свій візит залишили чудові пам’ятні світлини.
![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-c5a7788ca7b8200fd7834b731755b381-V-300x253.jpg)