![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/image-0-02-05-76ce2dd0f69d7dc1a5d00d06d94a2d8d94952e137bc63caf8a9cb1900f6cf7f9-V-620x310.jpg)
У рамках Тижня толерантності учні, вчителі та батьки ЗОШ №39 імені Ю.І. Макарова відвідали притулок для громадян похилого віку та інвалідів. Акція «Милосердя» в притулку відбувається з метою підтримки і поваги до літніх людей міста Миколаєва. Серця пенсіонерів були зворушені виступами учнів, батьків, голови Ради школи та директора закладу. Особливі слова подяки – оркестру в/ч А 3130, що виконав кілька композицій на духових інструментах.
Слова вдячності – депутату міської ради Кантору С.А. за допомогу щодо організації заходу. Акція не відбулася б без активної участі та допомоги родин школи, які зібрали посильну допомогу: речі, ліки, продукти, засоби гігієни. Захід завершився подарунками від розчулених бабусь та дідусів і фото напам’ять.