![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191203_171932-356x310.jpg)
ПАНЧЕНКО Алевтині Геннадіївні, директорові Миколаївської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради, за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» (Указ Президента України №868/2019 від 28.11.2019).
Пишаємося і радіємо разом з Вами, колего!!! Бажаємо подальших професійних звершень і міцного здоров’я!!!