![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/image1-620x310.jpg)
Учні Миколаївського професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу посіли ІІІ місце у номінації “Арт-Клас” на конкурсі з кулінарного мистецтва і сервісу «STAFF BATTLE», що проходив у рамках фестивалю «Миколаїв. Вінтажна кухня». Відвідувачами заходу стали професійні шеф-кухарі, кухарі, ресторатори, учні й студенти профільних навчальних та вищих навчальних закладів м.Миколаїв та Миколаївської області, директори операторів HoReCa, приватні підприємці, виробники продуктової та супровідної продукції, представники ЗМІ тощо. Мета конкурсу – організація та створення комунікативного майданчика для представників індустрії HORECA Миколаївщини, закладів вищої та професійної освіти, що готують фахівців цієї галузі, виробників продукції харчування та кінцевих споживачів.