![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/DSCF9179-620x310.jpg)
Напередодні Нового року для учнів 5-А класу пройшов майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок зі звичайних прищепок, картону та ниток. Трохи терпіння, творчої наснаги та великого бажання створити неповторний виріб — і задоволені усмішки вже сяють на обличчях дітей.
Майстер-клас залишив масу позитивних вражень. А виготовлені новорічні іграшки стануть гарним подарунком близьким та друзям.
Відділ «Прес-центр» 5-А класу