![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200112_144624-620x310.jpg)
12 січня 2020 року в Миколаївському міському Будинку вчителя відбулося різдвяне свято «Як зоря зійде, коляда прийде!» у клубі шанувальників творчості Назарія Яремчука.
На свято завітали дійсно шанувальники українських обрядів і традицій. Учасники заходу своєю дзвінкою колядою сповіщали про Різдво Христове, славили його, гармонійно вплітали давні народні традиції у сучасне життя. Глядач разом з учасниками співав і відпочивав душею.