![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/55585988-620x310.jpg)
У межах роботи міжнародного молодіжного руху School Recycling World у нашу школу завітала Тіна Тіора – координатор менторської програми, з фотовиставкою “Being ecological”. Під час презентації було піднято такі важливі питання як екологічна культура, соціальна відповідальність, дбайливе ставлення до навколишнього середовища, удосконалення системи комплексного сортування воринної сировини та правильного поводження з відходами у школі. Креативний підхід та динамічний виступ куратора проєкту, а також конкурс з подарунками від Тіни залишили приємні спогади та надихнули на плідну співпрацю.