![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/image-0-02-05-62f3ed1a27127c977a1a9872d81e0c1c0df3fee089338433e677803ea1d60ac2-V-620x310.jpg)
У Миколаєві відбулися дитячі змагання зі спортивного туризму. На базі ЗОШ №42 Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено черговий тур відкритої Першості МОЦТКЕ УМ зі спортивного туризму, у молодшій віковій групі на дистанції “ Смуга перешкод. Зв’язки ”.
Команда вихованців Палацу творчості учнів була кращою на дистанції І класу. Під керівництвом тренера Вагіної Юлії Валеріївни та завдяки своїй наполегливості Печенюк Віола та Кисельов Артем посіли І місце. Ігнатьєва Віра та Шолом Анастасія стали третіми.
У командному заліку вихованці туристського гуртка «Десант» Палацу творчості учнів вибороли ІІІ місце. Команда виступає в цьому році стабільно на високому рівні й тримається на першому місці в Першості МОЦТКЕ УМ.
Бажаємо юним туристам подальших здобутків!!!
Дякуємо адміністрації закладу, тренерам і батькам за співпрацю під час підготовки до змагань!!!