![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/sayt_2-620x310.jpg)
04.02.2020 року в міській станції юних натуралістів м. Миколаєва проведена педагогічна рада “Впровадження різних форм навчально-пошукової та науково-дослідницької діяльності здобувачів освіти в освітній процес міськСЮН”.
Директор Ярошенко Наталія Григорівна проаналізувала концептуальну модель формування у здобувачів освіти міськСЮН проектно-дослідницьких компетентностей, яка передбачає інший рівень соціалізації школярів в профільних гуртках закладу.
Своїм досвідом з використання навчально-пошукової та науково-дослідницької діяльності в гуртках “Юні фермери” поділилась керівник гуртка – методист Крептюк Ірина Анатоліївна.
Завідувач відділу методичного Лебедєва Тамара Андріївна запропонувала нові напрямки науково-методичного супроводу дослідницької проектної і пошукової діяльності здобувачів освіти міськСЮН, які були розроблені в творчих групах школи педмайстерності.