![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-a49614f032c2ce8518743e93812bb2a6-V-620x310.jpg)
Під час вимушеного призупинення навчального процесу ( через об’єктивні причини ) вчителі Миколаївської гімназії 4 не марнують час, а готуються до заходу, який, ми впевнені, буде не лише корисним, а й цікавим для гімназійної родини.
Так, творча група вчителів під керівництвом психолога закладу ( Арюпіної С. В. ) проводить підготовку до участі у двобої з учнями гімназії у турнірі з інтелектуально-психологічних ігор.
Турнір обіцяє бути цікавим, адже учнівська команда гімназії знана в місті як професіонали в царині таких ігор. Отже, дочекаємося заходу і…нехай перемагають найсильніші!