![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/vsh-unnamed-512x310.jpg)
15 лютого 2020 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у м. Миколаєві відбудеться меморіальний марш від обласного Палацу культури до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у парку Перемоги та мітингу з покладанням квітів до пам’ятного знаку (збір учасників біля обласного Палацу культури об 11.30; початок руху колони о 12.00; початок мітингу о 13.00).