![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/Bez-imeni-2-620x310.jpg)
Щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який організували Державна служба України з питань праці та журнал «Охорона праці».
В цьому році юні вихованці “Зразкового художнього колективу” гуртка ДУМ “Арт” міської станції юних техніків під керівництвом Коркішко Олени Олександрівни теж долучились до участі в заході. Юні художники 7-10 років творчо виразили власне бачення небезпек на виробництві та в побуті, передали свою турботу про безпеку праці батьків в малюнках, які були направлені до участі в обласному етапі конкурсу.