![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/P00220-101844-620x310.jpg)
Міжнародний день рідної мови відзначає увесь світ. Готувалися до свята й вихованці ЗДО №92. Напередодні пройшов тематичний тиждень, присвячений українській мові та писемності. У кожній віковій групі звучали вірші про українську мову, про рідний край, щасливе дитинство… 20 лютого було відбувся конкурс віршів «Кажуть, дитино, що мова наша солов’їна!». Лунали твори українських авторів: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Миколи Сингаївського та інших українських поетів. Звучали пісні та виконувалися запальні таночки.
Ми – діти неньки України та пишаємося тим, що українська мова – наша рідна мова, є однією з наймелодійніших мов світу!