![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/3_1111-540x310.jpg)
28 лютого у Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району відбувся педагогічний практикум для керівників гуртків художньо-естетичного напряму за темою «Розвиток, виховання та реформування творчої особистості», який провела завідуюча художньо-естетичним відділом – Сироєжко О.В.
Метою цього заходу було розглянути умови, які сприяють розвитку творчості та можливі шляхи активізації цього процесу.