![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/Sayt1-2048x1667-1-e1583251195147-620x310.jpg)
27 лютого 2020 міська станція юних натуралістів взяла участь в обласному семінарі для вчителів, методистів та керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму “Позашкільна освіта для збалансованого розвитку”.Методист міської станції юних натуралістів Березецька Олена Олексіївна виступила з доповіддю та розкрила тему “STEM-освіта: екологічний аспект” – з досвіду роботи керівників гуртків міської станції юних натуралістів.