![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/07/info-1-620x300.jpg)
Як приємно усвідомлювати, що далеко не всі учні сприймають карантин як додаткові канікули, а розуміють, що за тієї ситуації, яка склалася, потрібно знаходити вихід та займатися іноді самотужки. Так учениця 8в класу Широкова Женя з власної ініціативи і раніше знімала відеоролики з окремих навчальних предметів і викладала їх на свій ютюб-канал. На сьогодні вони користуються підвищеним попитом у однокласників. Крім того учні самі ініціюють зйомку відео з певної теми, на що Євгенія з радістю відгукується!
Кому цікаво — долучайтеся!