![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/unnamed-3-512x310.jpg)
На час призупинення освітнього процесу організовано дистанційне навчання учнів:
– класні керівники початкових класів щодня у вайбері викладають у групах класів завдання з предметів з детальними рекомендаціями або покроковим виконанням їх, у телефонному режимі надають індивідуальну допомогу учням, які цього потребують;
– учителі-предметники середньої і старшої школи у вайбері у групах класів двічі на тиждень рекомендують учням для вивчення матеріал програми і письмові завдання на самостійне відпрацювання, пояснюючи їх;
– класні керівники у телефонному режимі підтримують зв’язок з учнями, у разі необхідності консультують їх.