![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/0100bu3v-632f-779x446-1-620x310.jpg)
Перевірте себе, як добре ви пам’ятаєте книжки, що ми читали в дитинстві.
Навряд чи знайдеться хоча б одна людина, що ніколи в житті не читала дитячі книжки. “Аліса в Дивосвіті”, “Пеппі Довгапанчоха”, “Русалонька” – кожен з нас може доповнювати цей перелік довго.
От ми й підготували для вас тест – чи пам’ятаєте ви дитячі книжки. Найлегшим цей тест буде, звісно, для вчителів початкових класів та вчителів літератури. Але й всім іншим не варто опускати руки – можливо дитяча література – це ваша тема.
Відволічіться на пару хвилин від повсякденних справ та розрадьте себе нашим невеличким тестом.
Тестування на тему:
Тест: Як добре ви пам’ятаєте дитячу літературу?