![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/e01f13a655f218b7e9f0d84c1e0f5df8_XL-620x310.jpg)
Клуб юних моряків з флотилією отримав Дипломи за участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2019». На конкурс подано 1132 заявки у 24 номінаціях. У зв’язку із пандемією COVID-2019 та запровадженням карантинних заходів в Україні оголошення переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» було перенесено в онлайн режим.
КЮМ дякує всім освітнім закладам міста за багаторічну співпрацю і підтримку у проведенні благодійних акцій.