![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/post_1-330x310.png)
Червона стрічка з вузликом є символом єднання та солідарності з українськими медиками. Вона ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки.
У складний для України і всього світу період на передовій боротьби з коронавірусною хворобою перебувають медики. Вони ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів українців, рятуючи пацієнтів 24/7.
Сьогодні кожен може зав’язати червону стрічку на зап’ясті на знак підтримки та солідарності з українськими медиками і долучитися до соціальної кампанії #ПідтримуюЛікарів”.
Не соромтеся дякувати медикам за самовіддану працю у боротьбі з коронавірусною хворобою.