![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/95860009_117980206559748_4323300971913412608_o-539x310.jpg)
«Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (кер. Олеся Климчук) поповнив скарбничку здобутків Палацу творчості учнів дипломами Лауреатів І та ІІ ступенів Міжнародного фестивалю-конкурсу «GOLD EUROPE WORLD STARSPRAGUE 2020» (Чехія) та «Гран-прі», дипломом Лауреата І ст. Всеукраїнського фестивалю талантів «Зірка року 2020».
Пишаємося нашими талантами!
Зичимо колективу подальшого творчого розвитку, натхнення, танових перемог!
Дякуємо адміністрації закладу, наставникам і батькам за співпрацю та підтримку юних обдарувань!!!