![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-1ecc630032bf06dcbaab7489f330fef3-V-620x310.jpg)
У цей світлий і радісний день – День знань – заклади дошкільної освіти м.Миколаєва розпочали 2020/2021 навчальний рік святковою атмосферою та веселими дитячими посмішками.Працівники дитячих садочків творчо та з душею поставилися до організації святкових програм для кожної групи окремо. Вихованці садочків приймали активну участь у різних заходах та отримали позитивні емоції та незабутні враження. А ще: знання про здоров’я, безпеку, пригадали правила здорового способу життя та засоби профілактики захворювань. В цей день веселий дитячий сміх лунав над закладами дошкільної освіти та піднімав настрій дорослим та малечі.