![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/1-1-1-620x310.jpg)
Згідно з оновленими стандартами надання медичної допомоги, особа, яка перебувала 14 днів на самоізоляції та немає жодного симптому COVID-19, не зобов’язана проходити ПЛР-тестування і подавати до закладу освіти документи про стан здоров’я.
13 жовтня 2020 року управління освіти Миколаївської міської ради направило офіційного листа до Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації щодо скасування п7. протоколу №32 від 31.08.2020 рішення комісії ТЕБ і НС.