![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/yzobrazhenye_viber_2020-11-10_12-14-14-426x310.jpg)
Щиро вітаємо з отриманням почесного звання «Заслужений працівник освіти України» директора Палацу творчості учнів м.Миколаєва Світлану САРАНЧИНУ (відповідно до Указу Президента України №491/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва»).
Щиро бажаємо наснаги, наполегливості та натхнення, міцного здоров’я та витримки для нових звершень і досягнень на освітянській ниві!