![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/e01f13a655f218b7e9f0d84c1e0f5df8_XL-620x310.jpg)
Учні та педагоги ЗОШ №12 та ЗОШ №50 активно долучилися до участі у онлайн челенджі “Sport Up!”, що проводився Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з метою відзначення Дня фізичної культури і спорту, залучення учнів до регулярних і самостійних занять, виховання інтересу до здорового способу життя, впровадження нових форм роботи з фізичного виховання, цікавих для дітей та молоді в умовах адаптивного карантину. Відео оприлюднене за посиланням.