![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/nggallery_import/perlyna-126091800_701276200790685_6463972758417268855_n-620x310.jpg)
На обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя 2020» найкращі танцівники Миколаївщини продемонстрували свій багатогранний талант і оригінальні номери. Учасники змагалися в різних вікових категоріях і номінаціях.Вітаємо хореографічні колективи Палацу творчості учнів з призовими місцями: «Народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» (керівник Драгомощенко С.О.) – Гран-при та І місце в номінації «Класична хореографія»; «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Веселка» (керівник Зарванська В.В.) – І місце в номінації «Народна хореографія»; «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (керівник Климчук О.В.) – ІІ місця в номінаціях «Народна хореографія» та «Сучасна хореографія».
Пишаємося талановитими вихованцями та їх керівниками!
Бажаємо подальших творчих здобутків!