![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/nggallery_import/yzobrazhenye_viber_2020-11-20_12-29-15-620x310.jpg)
У листопаді відбувся дистанційний обласний конкурс хореографічних колективів «Jam 2020», до якого долучилися понад 50 різноманітних хореографічних колективів із різних куточків Миколаївщини. Колективи представляли конкурсну програму, що складалася з двох сценічних різнопланових номерів.Вітаємо «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (керівник О.Климчук), який посів перші місця в номінаціях «Народна стилізація» та «Естрадна хореографія».
Бажаємо вихованцям і керівникові нових творчих здобутків!!!