![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/unnamed-500x310.jpg)
У конкурсі «Перлина Прибужжя» (номінація «Народна хореографія», VII вікова категорія) І місце отримав «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Веселка» із ЗОШ №60 (керівники Кірасірова Є.І. та Зарванська В.В.).
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ