![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/Zobrazhennia-1-620x310.jpg)
17 лютого 2021 відбулося засідання динамічної групи «Інформаційний мередіан» для вчителів школи на тему «Використання GoogleMeet в роботі вчителя як засіб педагогічного партнерства із здобувачами освіти».
Вчителі інформатики на цьому майстер класі ознайомили колег з можливостями, перевагами та недоліками даного сервісу, основами роботи та інтерфейсом. Учасники засідання, після теоретичного модулю, мали можливість відпрацювати на практиці отримані знання.
По завершенню засідання учасники заходу здобули новий важливий досвід у роботі з сервісом Google Meet. Зробили висновок, що даний сервіс є не складним у використанні для всіх учасників освітнього процесу та надзвичайно корисним у роботі сучасного вчителя – інноватора, особливо під час дистанційного навчання.