![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/s51828972-1-620x310.jpg)
Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я – українець! І горджуся цим!
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я – українець! І горджуся цим!
Цей день присвячений гордості нашого народу – українській вишиванці. Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Нехай День вишиванки зітре кордони і об’єднає українців по всьому світу, а
мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Відмінного настрою і різнокольорових вражень!