![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/yzobrazhenye_viber_2021-05-24_11-12-03-620x310.jpg)
Незважаючи на те, що йдуть останні напружені дні навчального року, учні нашої гімназії продовжують відстоювати честь міста Миколаєвана на різних змаганнях всеукраїнського рівня. Учениця 8-В класу Попова Єлизавета у складі команди ЦСП “Вимпел” м. Миколаєва посіла перше місце на всеукраїнському турнірі “Пневматичний двуган “.
Уманська Дар’я Отримала Гран-прі Всеукраїнського фестивалю циркового мистецтва.
А у неділю, 23 травня, відбувся підсумковий концерт танцювального колективу “Каприз”, в якому брали участь Данилевська Юлія, Лозенко Валерія (8-В) та Тазарачева Таісїя (7-Б). Це було яскраво, талановито, неперевершено. Так тримати!