![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG-c78d6d5a0fd3019eae53c63b624b55b2-V-620x310.jpg)
З метою проведення роз’яснювальної роботи серед дітей до садочка №93 завітала служба патрульної поліції, працівниками якої з дітьми проведено інструктажі “Як поводити себе на вулиці” та «Правила дорожнього руху».
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
54001, м.Миколаїв, вул. Інженерна, 3Адміністратори сайту:
E-mail: [email protected]
тел. 093 186 7885 (Олег Романович)
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ